Petr Prokeš

Petr Prokeš

Realitní makléř

Aktuální nabídky

+420 603 475 471

petr.prokes@voxreality.cz

"Je nemovitost výhodnější prodat, nebo pronajmout? Zvládnu se starat o nájemníka? Vyberu toho správného? Budu mít sílu, chuť a čas se s ním dohadovat, když mi nepošle nájemné?" Pokud Vás trápí tyto otázky, rád Vam pomohu. Jako realitní makléř pracuji od roku 2005, nabral jsem zkušenosti u malých společností i u těch velkých nadnárodních. Každá firma má své plusy a mínusy. Nejvíce mi vyhovuje přátelský přístup v menším kolektivu, kde Vím, že mám kvalitního právníka, který připraví smlouvy, úvěrář, který spolupracuje se všemi bankami a nalezne nejvýhodnější nabídky. Kde jsou jasně daná pravidla pro nakládání s deponovanými prostředky.

Andrea Matoušková

Andrea Matoušková

Realitní makléř

Aktuální nabídky

+420 731 628 966

andrea.matouskova@voxreality.cz

Snem každého z nás je příjemně bydlet. Jsem realitní makléřkou od roku 2007 a pomohu Vám zrealizovat Vaše sny o bydlení a představy o novém domově. Nabízím individuální a profesionální přístup při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti s kompletním servisem. Nabízím * nezávazné poradenství v oblasti nemovitostí * bezplatné určení tržní ceny * kompletní realitní, právní a finanční servis * řešení exekucí v rámci prodeje nemovitosti. Každý obchodní případ je jedinečný, každý klient je svým způsobem výjimečný a vyžaduje individuální přístup. Neváhejte mne kontaktovat, jsem tu pro Vás a budete mým dalším spokojeným klientem.

Radim Cuřín

Richard Cuřín

Právní zástupce

+420 602 559 789

richard.curin@voxreality.cz

Zkušený právník s mnohaletou praxí. Připraví kvalitní smlouvu, poskytne kvalifikovanou právní radu, zajistí bezpečnost transakce včetně úschovy prostředků a smluv.

VOX REALITY, s.r.o.